در برابر حمله سگ چه عکس العملی نشان دهیم؟

حتما شما هم با افرادی که از سگ ها می ترسند و در مقابله با آن ها دچار استرس می شوند ، برخورد داشته اید و حتی امکان دارد خودتان یکی از آن ها باشید . ترس از سگ ها به این علت است که شخص خیال می کند امکان دارد سگ ، به او آسیب بزند و یا به اصطلاح به او حمله کند . این که این افراد بدانند در برابر حمله سگ چه عکس العملی نشان دهند تا حد زیادی از ترس و استرس آن ها در مواجه شدن با سگ ها را می گیرد .

ترسیدن از سگ ها خودش یک مبحث جدا است که یک روز در این زمینه هم مقاله ای طراحی خواهیم کرد تا بیشتر به این فوبیا بپردازیم. در حال حاظر می خواهیم نکاتی کوچک اما مهم را در وب سایت رسمی petloverskc با شما درمیان بگذاریم تا بدانید در برابر حمله سگ باید چه واکنشی را از خود بروز دهید.

اکنون کمی سگ ها با بالا رفتن آگاهی مردم آرام تر شده اند و کمتر پیش میاید بخواهند با کسی درگیر شوند اما ، هستند سگ هایی که هنوز تربیت نشده اند و امکان دارد هر لحظه به هر غریبه ای حمله کنند . حتی سگ های وحشی که رها هستند هم گاهی هار شده و به عابران حمله می کنند .

خیلی از زمان حمله دو سگ به یک دختر ۱۰ ساله در لواسانات تهران که تبدیل به موج خبری در رسانه‌ ها شد، نمیگذرد. حادثه تلخی که جراحات جسمی و روانی زیادی را همراه داشت. همین ها باعث شد تا مرکز فروش سگ پامرانین ، چاوچاو و … به شما کمک کند بهترین عکس العمل ها را در هگام خطر نشان دهید.

از کجا بفهمیم یک سگ آماده حمله است ؟

وقتی سگی آهسته به سمت تان آمد و سرش را بالاتر و پا پایینتر از بدنش نگه داشت احتمالا قصدش فقط کنجکاوی است و خیال حمله ندارد.

هنگامی که سگی به سمت شما دوید و سر او در امتداد بدنش بود یعنی آماده حمله است!

اگر صدای پارس سگی را شنیدید یعنی سگ فقط در حال هشدار است پس به راه خود ادامه بدهید و بی جهت با بالا بردن چوب ، او را به حمله تحریک نکنید.

اگر دیدید سگی خرناس کشید ، هرچه سریع تر فکر چاره کنید ، چرا که تا لحظاتی دیگر حمله خواهد کرد!

    در برابر حمله سگ چه عکس العملی نشان دهیم؟ 1 در برابر حمله سگ چه عکس العملی نشان دهیم؟

بهترین واکنس در برابر در برابر حمله سگ

در برابر حمله سگ در برابر حمله سگ چه عکس العملی نشان دهیم؟
  در برابر حمله سگ چه عکس العملی نشان دهیم؟ 2 در برابر حمله سگ چه عکس العملی نشان دهیم؟

برای جلوگیری از حمله سگ ها چکار کنیم؟

با سگ ها صمیمی نشوید: احتمالا شما هم خیال می کنید که می توانید با سگهای کوهستانی مانند سگهای خانگی صمیمی شوید اما ، این اشتباهیست که میتواند به قیمت حمله سگ تمام شود! اگر شناختی در زمینه رفتار سگها ندارید جای نزدیک شدن و حرف زدن با او ، به راه خود ادامه دهید.

لبخند نزنید: شاید بخواهید با لبخند  محبت خود را به سگ ثابت کنید ولی باید بدانید که با لبخند زدن به سگ و نمایان شدن دندان

هایتان سگ ها تصور می کنند که ، شما در حال نشان دادن دندان ها هستید تا برای او شاخ و شونه بکشید! پس به همین سادگی او را ترغیب به حمله می کنید.

نزدیک سگ هایی که با زنجیر بسته شده اند نشوید: petloverskc توصیه می کند که نزدیک این سگ ها نشوید. سگی که بسته است احتمالا عصبانی و ناراحت است. پس اگر وارد محدوده ی او شوید امکانش زیاد است که به شما حمله کند.

خونسرد باشید: سگ ها حسگرهای بسیار قوی دارند و به راحتی می فهمند که شما چقدر از آن ها ترسیده اید. آن ها اگر شما را ترسیده و مضطرب ببینند ، ترغیب به حمله خواهند شد. بنابرین هنگام دیدن سگ با خونسردی تمام از کنارش رد شوید و به هرگز ندوید چرا که با این کار غریزه ی شکار را در او تحریک می کنید.

خرید سگ خانگی آرام و سالم

سگ های خانگی از تولگی ناخودآگاه مورد آموزش های شما قرار می گیرند و یاد می گیرند که باید چگونه رفتار کنند تا آسیبی برای کسی به وجود نیاورند . فروش سگ چاوچاو ، پامرانین ، شی هواهوا ، … در این مجموعه انجام می شود و شما می توانید سالم ترین و اصیل تین سگ ها را در اختیار داشته باشید .

کارشناسان مجرب فروس سگ پامرانین ، چاوچاو و دیگر سگ های خانگی به شما کمک می کنند به بهترین شکل سگ موردنظرتان را خریداری کنید،  و بدانید با او چگونه رفتار کنید یا چه شیوه تربیتی را درپیش بگیرید.


واردات انواع نژاد سگ حمله ,برابر ,خانگی ,نشان ,نشوید ,شوید ,برابر حمله ,امکان دارد ,چگونه رفتار ,آماده حمله ,العملی نشان

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کوهچنار من حرف های مهندس سایت و کانال پایه یازدهم رشته انسانی،پایه یازدهم دانلود فیلم جدید | دانلود سریال ایران زیبا (قرآن و عترت و نماز) املاک خانی ردلاو چت|چت لاو|red-love-chat اپ استور ایرانی سیبجو اهنگ رفیقم درت بجونم ای برارمهربونم اهنگعربیپرتقالهصاحبجماله نمونه هایی از انشا های خوارزمی احمدسولو یادته آفرین محمدعلی در سریال آنام دانلود هاتگرام نسخه2،3،6 گردن بند طرح میکروفون عنوشته های تاپ عنوانب وکار حرفایی ماهوارای